<<<1 - 11 з 634>>>


22 Лютого 2018 08:36Актуально

Держенергоефективності разом із іноземними партнерами запускає оновлену Інтерактивну карту «зелених» проектів - UA MAP 2.0

Держенергоефективності запускає новий веб-сайт Інтерактивної карти проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності України – UA MAP 2.0.

Головна мета проекту - сприяння залученню інвестицій у вітчизняні «зелені» проекти. Сучасний веб-ресурс UA MAP 2.0 працює у вільному доступі для потенційних інвесторів, ініціаторів та всіх зацікавлених у розвитку проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні.

З метою надання підтримки ініціаторам

21 Лютого 2018 08:53Актуально

Україна продовжує реформи і відкриває міжнародним партнерам нові шляхи співпраці, у тому числі у «чистій» енергетиці

Цій темі була присвячена Міжнародна конференція високого рівня з питань реформ в України. Відкриваючи захід, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман окреслив запроваджені Урядом зміни у ключових сферах життєдіяльності держави та пріоритети на 2018 рік.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд продовжить співпрацю з МВФ, концентруватиме увагу на макростабільності, здійснюватиме плани щодо залучення інвестицій.

Міністр закордонних справ Данії Андерс Самуельсен запевнив, що Данія підтримує Україну, приділяючи особливу увагу таким питанням, як децентралізація та енергозабезпечення.

Меморандум про співпрацю двох країн у цих сферах підписано у 2017 році

20 Лютого 2018 16:30Важливо

Соціальними партнерами підписано Зміни і доповнення до Галузевої угоди на 2017-2018 роки

29 січня 2018 року соціальними партнерами підписано Зміни і доповнення до Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на  2017 – 2018 роки, зареєстрованої в Мінсоцполітики 31.01.2017  за  № 7.

Зміни і  доповнення до Галузевої угоди  на 2017-2018 роки зареєстровано Міністерством соціальної політики України 19.02.2018  за № 5.

Ознайомитися із Змінами і доповненнями до Галузевої угоди на  2017-2018 роки можна на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/zhkh/tarif/informatsiya-shhodo-priynyatih-normativno-pravovih-aktiv/zmini-i-dopovnennya-do-galuzevoyi-ugodi-na-2017-2018-roki/

За інформацією з веб-сайту Мінрегіону

 

 

20 Лютого 2018 12:01Подія

КП «Корюківкаводоканал» привітали з 10-річчям від дня створення

Цього року КП “Корюківкаводоканал” Корюківської міської ради відзначає 10-річний ювілей. За роки роботи підприємство досягло досить високих показників. Зараз воно має вагомі досягнення та постійно вдосконалюється. 

Вчора трудовий колектив підприємства вітали керівники громади. “Завдяки вашим старанням та високому професіоналізму КП “Корюківкаводоканал” – одне з найкращих комунальних підприємств області“, – зауважив міський голова Ратан Ахмедов. 

Заступник міського голови Олександр

19 Лютого 2018 09:55Актуально

Держенергоефективності та IFC окреслили плани подальшої співпраці у сфері енергоефективності

Стимулювання населення до енергоефектвності, у тому числі в рамках програми «теплих кредитів», стало основою тісної кількарічної співпраці Держенергоефективності та Проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України». Запроваджена ще у 2014 році програма «теплих кредитів», націлена на безпосередню допомогу населенню при утепленні, - справжній прорив у державному курсі України до енергоефективності та енергонезалежності.

За три роки більше 400 тисяч родин змогли впровадити енергоефективні заходи у своїх оселях, отримавши в банках понад 5 мільярдів гривень «теплих

19 Лютого 2018 08:17Важливо

Вищі навчальні заклади можуть вигідно утеплити 
свої будівлі завдяки ЕСКО-механізму, не витрачаючи при цьому бюджетні кошти

Цінність ЕСКО полягає у тому, що енергоефективні заходи в школах, дитячих садках, лікарнях та інших закладах впроваджуються саме інвесторами. Вкладені кошти компанії повертають виключно за рахунок зекономлених бюджетною установою витрат на комунальні послуги та енергоносії. При цьому, бюджетна установа менше споживатиме енергоресурсів і менше платитиме за комунальні послуги, а в приміщеннях буде завжди тепло та комфортно.

У 2015-2016 роках за ініціативи Держенергоефективності запроваджено законодавчу базу для роботи енергосервісного механізму. Вже у 2016 році укладено перші 20 ЕСКО-договорів на суму 18 мільйонів гривень. Фактично 20 мільйонів гривень не витрачено з бюджету. Це кошти інвесторів.

У 2017 році передбачено можливість

15 Лютого 2018 09:54Актуально

Мінрегіон планує скасувати обов’язкову норму щодо проектування сміттєпроводів у багатоповерхівках

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, планується переглянути застарілу норму щодо обов’язкового проектування сміттєпроводів у багатоповерхових будинках.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе у своєму блозі на порталі LB.ua.

«Сьогодні у сміттєпроводи викидається усе, що завгодно, чистка проводиться нерегулярно, від цього постійний жахливий запах та бруд. Зараз, оновлюючи ДБН,

14 Лютого 2018 11:25Подія

У Десні системи електропостачання житлових будинків приведуть у належний технічний стан

Питання забезпечення мешканців селища Десна Козелецького району розглянули учасники виїзної наради, яку цього тижня, 13 лютого, провів директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації Володимир Кривенко.

В обговоренні взяли участь представники Інспекції Держенергонагляду в області, Козелецьких районних електричних мереж ПАТ «Чернігівобленерго», Деснянської селищної ради, Остерської КЕЧ та Будинкоуправління цієї комунально-експлуатаційної частини.

За підсумками розгляду Остерській КЕЧ рекомендовано спільно з Козелецькими РЕМ ПАТ «Чернігівобленерго» скласти графік проведення обстежень житлових

14 Лютого 2018 09:57Подія

Спільна заява Міністерства фінансів та представників ОСББ/ЖБК щодо монетизації субсидій: Компроміс знайдено

13 лютого у Міністерстві фінансів відбулась зустріч з представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами (ОСББ/ЖБК), де обговорювались подальші кроки з монетизації субсидій в Україні.

У зустрічі взяли участь Міністр фінансів Олександр Данилюк, заступник Міністра фінансів Сергій Марченко, радник Міністра фінансів Яна Бугрімова та представники ОСББ/ЖБК з усіх регіонів України.

Під час обговорення сторони обмінялися думками

12 Лютого 2018 15:35Важливо

Завдяки уважним жителям Чернігівщини зменшується кількість стихійних сміттєзвалищ. Робота триває

З вересня 2016 року до 5 лютого 2018 року до Чернігівської облдержадміністрації надійшло 73 звернень громадян щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ.

Найбільше нарікань у жителів Ічнянського району — 25 звернень. З Бобровицького району сигнали надходили 12 разів, з Чернігівського — 9, Козелецького — 8.

Завдяки високій екологічній свідомості та активності небайдужих громадян вдалося покращити стан довкілля та забезпечити

12 Лютого 2018 08:48Актуально

Законопроект про енергоефективність імплементує кращі європейські норми та практики для зменшення енергозалежності країни

Законопроект «Про енергоефективність», розроблений Держенергоефективності на виконання 27-ої Директиви ЄС, розглянув Голова Агентства Сергій Савчук з представниками Міненерговугілля, Мінрегіону, Мінекономрозвитку, НКРЕКП, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, GIZ на узгоджувальній нараді.

«Одне із важливих міжнародних зобов’язань України – імплементувати у національне законодавство ключову Директиву ЄС  2012/27/ЄС «Про енергетичну ефективність». Мова йде не лише про обов’язок, а можливість залучити кращі європейські норми, принципи та практики у цій сфері заради підвищення енергонезалежності та зміцнення енергобезпеки України», - повідомив Сергій Савчук.

З цієї метою

<<<1 - 11 з 634>>>