<<<1 - 11 з 817>>>


14 Листопада 2018 14:31Актуально

Автомобільний парк комунального підприємства поповнився новою технікою

13 листопада на комунальне підприємство «АТП-2528» доставили техніку, що закуплена відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради за результатами тендерів. Мова йде про два автомобілі для підвозу робітників, які займаються благоустроєм міста, два сміттєвози із заднім завантаженням, два трактори із навантажувачами. Також, закуплені 6 антивандальних сміттєвих урн.

За словами Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка сміттєвози КП «АТП-2528» давно потребують заміни, оскільки більшість працюючих авто давно відслужили свій термін експлуатації:

- Існуюча техніка вже відпрацювала п'ять термінів експлуатації, тож заміна автомобільного парку – це потреба часу. Крім того, місто буде робити кроки до облаштування

08 Листопада 2018 09:50Важливо

Мінрегіон розробив законопроект направлений на підвищення стандартів життя населення шляхом зменшення кількості полігонів та несанкціонованих звалищ, — Максим Барінов

На виконання Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, Мінрегіон розробив ряд нормативно-правових актів, ключовий з яких — законопроект «Про муніципальні відходи». Його мета — підвищити стандарти життя населення шляхом зменшення кількості полігонів та несанкціонованих звалищ.

Про це заявив начальник Управління благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Максим Барінов під час круглого столу «Сфера управління побутовими відходами — європейський шлях розвитку» в рамках

07 Листопада 2018 08:38Актуально

Україна потребує комплексної модернізації житлового сектору, — Зубко

Для проведення модернізації житлового сектору фактично прийнята вся необхідна законодавча база. Мова не тільки про проведення заходів з енергоефективності та тепломодернізації в житлових будинках, а й ремонт житлового фонду, осучаснення систем централізованого опалення, котелень, напрацювання нової системи теплопостачання міст. Про це на відкритті міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ» в рамках виставки «КомунТех-2018» наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Це закони: «Про комерційний облік теплової енергії і водопостачання», «Про ЖКП», «Про Фонд енергоефективності», 417-й закон «Про особливості здійснення права власності

06 Листопада 2018 09:31Увага!

Проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.03.2008 № 79 «Про проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських», з метою поширення благодійницької діяльності та меценатства на Чернігівщині обласна державна адміністрація за сприяння Чернігівської обласної ради та за підтримки громадськості проводить обласний конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

Конкурс проводиться щороку у семи номінаціях:

  • «Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;
  • «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;
  • «Благодійник року — неприбуткова організація»;
  • «Благодійник року — приватна особа» (передбачає визначення трьох переможців);
  • «Благодійник року — благодійник-початківець»;
  • «Благодійник року — представник малого бізнесу»;
  • «Благодійник року — кращий волонтер».

У конкурсі можуть брати участь фізичні

02 Листопада 2018 15:25Актуально

Чернігів оновлює техніку для вивезення сміття і прибирання міста та будує об’єкт інженерно-транспортної інфраструктури

Із міського бюджету виділять кошти на оновлення техніки для вивезення сміття і прибирання міста.  Рішенням виконкому міської ради від 1 листопада ц.р. визначено збільшити статутний капітал комунального підприємства АТП 2528 на суму, необхідну для закупівлі такої техніки.

Відтак, місто закупить автомобілі для підвозу робітників, які займаються благоустроєм міста, сміттєвоз із заднім завантаженням, ще 2 сміттєвози для обслуговування заглиблених контейнерів, екскаватор-бульдозер з грейдерним устаткуванням з додатковим навісним обладнанням, а також 5 фрезерних машин для очищення проїжджої частини доріг, тротуарів, засипки ям та інш.

Техніка купується за тендерними процедурами на

02 Листопада 2018 14:41Актуально

В Департаменті завершено прийом квартальної фінансової та статистичної звітності

Упродовж двох тижнів у Департаменті проводилась робота по прийому та перевірці фінансової та статистичної квартальної звітності підприємств житлово-комунального господарства області.

Спеціалістам підприємств надавалась консультаційно-методична допомога з питань формування тарифів на житлово-комунальні послуги та роз’яснення щодо основних законодавчих змін в сфері житлово-комунальних послуг.

На сьогодні Департаментом проведено аналіз фінансових результатів діяльності

01 Листопада 2018 12:52Подія

6-8 листопада 2018 року – Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2018» та виставки AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ЄВРОБУДЕКСПО, ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА

З 6 по 8 листопада 2018 р. на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») відбудуться спеціалізовані виставкові заходи:

  • XVI Міжнародна спеціалізована виставка
01 Листопада 2018 12:12Актуально

У Сновській ОТГ ремонтують освітлення

У Сновській об’єднаній громаді продовжуються роботи, кошти на які виділено з державного бюджету на розвиток інфраструктури громади. Про це повідомляє  відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради.

Так, цього тижня приступили до виконання робіт по реалізації проектів по відновленню вуличного освітлення в с. Нові Боровичі та реконструкції їдальні Сновської гімназії.

Проектом по освітленню передбачається прокласти повітряні лінії по вулицях 30 років Перемоги та Ватутіна в с.

31 Жовтня 2018 12:19Подія

Нова спецтехніка у Корюківській та Менській ОТГ

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Корюківської та Менської ОТГ було придбано техніку для комунальної галузі.

Корюківська ОТГ придбала новий трактор МТЗ-82.1 з навісним обладнанням (відвалом, щіткою, косаркою та фрезою) закуплено для КП «Благоустрій», який обійшовся у 900 тис.гривень.

Менська ОТГ поповнилася п’ятьма новенькими тракторами з навісним обладнанням.

31 Жовтня 2018 11:33Актуально

5 мільярдів гривень українці отримають на утеплення житла

Урядова програма з енергоефективності, яка в народі отримала назву «теплі кредити», довела свою ефективність та працюватиме і наступного року.

На безповоротну допомогу населенню для енергомодернізації житла Уряд заклав до Бюджету 2019 року 2 мільярди гривень, з яких 400 мільйонів гривень піде на «теплі кредити».

1,6 мільярда гривень спрямується у Фонд енергоефективності, який має

30 Жовтня 2018 16:00Подія

Про комунальні послуги та енергозбереження в ОТГ

Секрет успішної роботи сфери житлово-комунального господарства – у правильному розподілі та використанні ресурсів. Про нові можливості в цьому напрямі говорили сьогодні з представниками об’єднаних територіальних громад у Центрі розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку України.

Консультували присутніх, зокрема й з питань енергоефективності, фахівці Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

Один з найрезультативніших механізмів у сфері енергозбереження — впровадження «теплих кредитів». У цілому за час дії державної програми (з 2014 року) в області видано більше 190 мільйонів гривень. На сьогодні позичальникам компенсовано понад 65 мільйонів гривень

<<<1 - 11 з 817>>>