<<<1 - 11 з 916>>>


25 Квітня 2019 08:10Актуально

Понад 650 сімей вже отримали перше у цьому році
відшкодування за «теплими кредитами» у розмірі
понад 8 млн гривень

Держенергоефективності здійснило першу у ц. р. компенсацію за «теплими кредитами» у розмірі близько 8,2 млн грн для понад 650 сімей.

Зокрема, із держбюджету виплачено: понад 8 млн грн – на утеплення приватних будинків, більше 100 тис. грн – на твердопаливні котли.

Кошти перераховано отримувачам «теплих кредитів» в Ощадбанку та Укргазбанку.

«Співфінансування у розмірі від 20% до 70% є суттєвою допомогою населенню для утеплення та заощадження витрат на комунальних рахунках», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Нагадуємо, що із початку старту Програми в ц. р. видано «теплих кредитів» на суму 430 млн гривень. Це майже половина суми від прогнозованого обсягу кредитів у ц.р. – 1,1 млрд гривень (із врахуванням 400 млн грн державного співфінансування).

Тому

24 Квітня 2019 16:29Актуально

«Сумнівні» борги за газ не впливатимуть на субсидію

Незаконні донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов не братимуться до уваги управліннями соціального захисту населення під час перепризначення у травні субсидій на новий рік.

Міністерство соціальної політики України, враховуючи позицію НКРЕКП про неправомірність дій операторів газорозподільчих мереж, ініціювало зміни до постанови КМУ № 848. Вони передбачають право субсидіантів на автоматичне перепризначення допомоги на новий період за наявності «сумнівного» боргу

15 Квітня 2019 09:45Актуально

Які переваги співпраці ОСББ з Фондом енергоефективності?

На Чернігівщині діють 396 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які обслуговують 456 житлових будинків.

У І кварталі цього року створені нові ОСББ: у Чернігові – 13, Ніжині – 5, Прилуках, Прилуцькому та Ніжинському районах – по одному.

Усі вони можуть скористатися перевагами, які пропонує Фонд енергоефективності. Відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» й Фінансових угод, укладених між Україною та ЄС у 2018 році, передбачається, що Програма Фонду надасть можливість отримати грантову підтримку виключно для будинків з ОСББ. Це дозволить

15 Квітня 2019 08:58Подія

Департамент долучився до весняної толоки

Працівники Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА 13 квітня підтримали загальноміську толоку та долучилися до всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» у міському парку культури та відпочинку.

 
 
 
 
11 Квітня 2019 16:35Подія

Забезпечення населення області скрапленим газом – серед пріоритетів

На сьогодні понад 96 тисяч родин області не мають централізованого газопостачання. Через це люди користуються індивідуальними газобалонними установками. Більшість таких користувачів є малозахищеними – пенсіонери і малозабезпечені родини, переважно, із сільської місцевості.

У зв’язку із закінченням опалювального сезону мешканці приватних будинків тепер не топитимуть печей, а готуватимуть їжу на газових плитах. Крім того, розпочинається дачний сезон. А отже, у найближчий час значно збільшиться споживання балонного газу населенням.

Аби не допустити соціальної напруги та повністю забезпечити населення Чернігівщини скрапленим балонним газом Департаментом

09 Квітня 2019 14:30Актуально

На Чернігівщині 103 домогосподарства отримують електроенергію з енергії сонця

В Україні лише за три місяці цього року введено 862 МВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел. А це більше, ніж за весь 2018 рік (848 МВт).

Так, у I кварталі встановлено 684 МВт потужностей сонячних електростанцій, 173 МВт – вітряних електростанцій, 5 МВт – біогазових установок, 0,1 МВт – малих ГЕС.

Завдяки цьому в український ринок залучено ще близько 730 мільйонів євро.

Розвиток відновлюваної енергетики в Україні робить її енергетично незалежною, а також покращує економіку, екологію, сприяє зростанню добробуту громад.

На Чернігівщині з початку цього року приватними домогосподарствами введено в експлуатацію 375 кВт потужностей (12 нових об’єктів), які виробляють електроенергію з енергії сонця. Таким чином їх загальна кількість зросла до 103

09 Квітня 2019 08:35Актуально

Надавачі послуг з електро- та газопостачання стверджують: субсидіанти обов’язково отримають свої субсидії

У зв’язку із змінами в законодавстві залишаються не врегульованими питання, що стосуються відшкодування субсидій на оплату послуг з електро- та газопостачання.

Щодо невикористаної споживачами субсидії на оплату послуги з постачання електричної енергії

Проблема із відшкодуванням субсидій на оплату за електроенергію виникла не лише в Чернігівській області. Така ситуація характерна для всієї країни у зв’язку з переходом

05 Квітня 2019 13:00Актуально

У місцевих рад з’явилась додаткова можливість профінансувати природоохоронні заходи

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 року №228 затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності.

Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам.

Головним розпорядником субвенції та відповідальним виконавцем є Мінприроди.

Розпорядники субвенції за місцевими бюджетами визначаються рішенням відповідної місцевої ради.

Субвенція надається з метою забезпечення охорони

04 Квітня 2019 15:21Актуально

Практику біління бордюрів та огорож в містах України вже давно потрібно відмінити  

В українських населених пунктах потрібно відмінити практику, існуючу ще з радянських часів – білити вапном декоративні дерева, бордюри, огорожі, паркани та інші малі архітектурні форми під час підготовчих робіт з благоустрою та озеленення територій до весняного сезону. У цьому переконаний заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

У мережі Facebook було проведено опитування громадської думки щодо доцільності білити в містах дерева та малі архітектурні форми. Так, згідно з ним, 64% опитуваних проголосували проти біління бордюрів тощо, інші 36% все ще не готові відмовитися

29 Березня 2019 13:17Актуально

В Україні майже 80% житлових будинків оснащено лічильниками тепла

Станом на березень 2019 року в країні лічильниками тепла оснащено 79,2% житлових будівель та 77,6% нежитлових будівель.

Про це повідомляє Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону.

Лідерами за кількістю оснащених лічильниками тепла житлових будівель залишаються Черкаська (98%), Миколаївська (97,9), Хмельницька (93,5%) та Вінницька області (93%). У Луганській області показник оснащеності лічильниками будинків за місяць зріс майже на 7% і становить 37,1%. Найнижчими залишаються показники  Кіровоградської

28 Березня 2019 16:55Подія

Питання забезпечення електропостачанням жителів селища Десна залишається актуальним

Чергову нараду щодо вирішення проблемної ситуації із забезпеченням електропостачання жителям Десни провів директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації Володимир Кривенко сьогодні, 28 березня.

В обговоренні взяли участь представники Деснянської селищної ради, Остерської КЕЧ району, ПАТ «Чернігівобленерго» та Інспекції Держенергонагляду в Чернігівській області.

За результатами попередніх зустрічей було прийнято спільне рішення, що для укладання прямих договорів на постачання електричної енергії мешканцями смт Десна з ПАТ «Чернігівобленерго» необхідно привести електричні

<<<1 - 11 з 916>>>