<<<1 - 11 з 1022>>>


19 Листопада 2019 17:14Увага!

X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики

28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.

«Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України. За останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро.

Таким чином, відновлювана енергетика займає одне із провідних

15 Листопада 2019 11:12Подія

Новий сміттєвоз поповнив автопарк комунальної техніки Корюківської ОТГ

Сміттєвоз з навісним обладнанням вже доставили до Корюківки. Процедура закупівлі техніки, замовником якої була Корюківська міська рада, завершилася в серпні цього року.

Переможцем торгів стало Полтавське ПрАТ «Нафтоавтоматика». Як повідомили в міській раді, вартість автомобіля склала 2946,300 тис. грн.

Технічними характеристиками сміттєвоза передбачене механічне або ручне завантаження, ущільнення, транспортування та заднє розвантаження твердих побутових відходів.

За умовами договору, укладеного міською радою з приватним акціонерним товариством, гарантійний термін на шасі становить 2 роки або 60 тис. км пробігу, для обладнання – 1 рік з моменту введення в експлуатацію або 1000 мотогодин.

 

14 Листопада 2019 09:47Подія

Комунальне підприємство «Вода» оснащується необхідним обладнанням

Дві станції управління насосними агрегатами «Каскад-К», глибинний насос і два дренажних насоси з подрібнювачами «Спероні» днями придбали у Коропській громаді для потреб комунального підприємства «Вода». На «обновки» спрямували кошти субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад – 100 тисяч гривень.

Директор КП «Вода» Іван Бориско сьогодні показав придбання та розповів про їхнє призначення. Кожен із п’яти придбаних елементів дійсно необхідний. Наприклад, станції управління насосними агрегатами, які захищають насоси від неякісної напруги чи її перепадів, вимикають насоси за обриву однієї із фаз чи за перегріву електродвигуна, керують рівнем води у водонапірній вежі.

Цьогоріч для підприємства планують придбати ще і мотопомпу та дренажний насос.

13 Листопада 2019 09:01Подія

Менська міська рада придбала новий сміттєвоз

Сьогодні гараж комунального підприємства Менської міської ради "Менакомунпослуга" поповнився новим сміттєвозом. Спецтехніку придбано у ПрАТ "Нафтоавтоматика" з м.Полтава за 1585,0 тис.грн. Місткість машини складає 10 м³. Кошти на придбання сміттєвоза надані Менській громаді з субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

 

За інформацією з вебсайту 
Менської міської ради 

12 Листопада 2019 12:20Важливо

Підхід до вирішення  проблеми заборгованості підприємств 
Т
КЕ має бути комплексним

Міністерство розвитку громад та територій України має відпрацювати комплексну модель вирішення проблеми заборгованості підприємств теплопостачання, покрокової передачі повноважень з тарифоутворення на місцевий рівень та удосконалити діючі механізми формування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги в умовах ринків природного газу та електроенергії.

Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час науково-практичної конференції: «Необхідність та перспективи збереження централізованого теплопостачання в Україні», яка проходила в рамках XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти  реформування житлово-комунального господарства – 2019».

Наразі у підприємств тепло-, водопостачання та водовідведення є можливість укладати договори реструктуризації заборгованості за енергоносії, що утворилась до 01 липня 2016 року та отримувати номінації на газ в опалювальному

11 Листопада 2019 10:41Актуально

Альона Бабак презентувала проект Стратегії комунікації 
у
сфері ЖКГ

Наразі в Україні відсутня комунікація щодо роз’яснення реформи житлово-комунального господарства. Це призводить до несформованого уявлення у споживачів про зміст та обсяг житлово-комунальних послуг, обліку їх надання та процедур тарифоутворення, що перешкоджає об’єктивному розумінню змін у сфері ЖКГ. Впровадження Стратегії допоможе Мінрегіону налагодити комунікацію з населенням.

Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час презентації проекту Стратегії комунікації у сфері ЖКГ, що відбулась 7 листопада у Мінрегіоні.

«Комунікація реформи у сфері ЖКГ вкрай важлива. Складна мова закону повинна стати доступною та зрозумілою. Закони у сфері ЖКГ не працюють, через те що відсутнє зрозуміле населенню роз’яснення.

07 Листопада 2019 14:25Актуально

В Україні працюють 70 МВт біогазових установок

70 МВт біогазових установок встановлено в Україні станом на 01.10.2019, зокрема:

- 47 МВт – працюють на агровідходах;

- 23 МВт – на сміттєзвалищах.

Як показує досвід провідних країн світу (Німеччини, Данії та інших), виробництво біогазу - вкрай вигідна справа, адже дозволяє:

    - утилізувати  відходи на підприємствах агросектору;

- зменшувати обсяги сміттєзвалищ;

-

06 Листопада 2019 11:28Подія

Альона Бабак відкрила Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства»

Державна політика, яку формує Міністерство розвитку громад та територій України у сфері житлово-комунального господарства, в першу чергу, спрямована на покращення якості житлово-комунальних послуг і забезпечення комфортного проживання людей та створення умов для стабільного функціонування розвитку підприємств галузі.

Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час відкриття XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти  реформування житлово-комунального господарства – 2019».

За її словами, цьогоріч прийнято ряд нормативно-правових актів, направлених на удосконалення функціонування галузі ЖКГ, підвищення енергоефективності будівель, обліку енергоресурсів, а також запровадження новітніх форм та стандартів в

05 Листопада 2019 16:04Актуально

У Прилуках відкрито оновлений ГРП,
що забезпечує газом усе місто

Газорозподільний пункт №1 у Прилуках було введено в експлуатацію ще 1970 року. Він знижує тиск природного газу для потреб двадцяти п’яти підприємств та майже 38 тисяч абонентів, що мешкають у місті та районі.

За час роботи обладнання застаріло і морально, і фізично. Тож завдяки інвестиційній програмі, яка проводилась у чотири етапи (від проектування до виконання робіт), цьогоріч його було замінено на сучасне. Інвестована у реконструкцію ГРП сума перевищила 6,5 мільйона гривень.

Як поінформувала голова правління АТ «Чернігівгаз» Алла Ярова, у поточному році подібні проєкти було також реалізовано у Дніпрі та Білій Церкві.

— Приємно усвідомлювати, що на Чернігівщині модернізується система газопостачання, — зазначив Андрій Прокопенко, який сьогодні перебуває з робочим візитом на Прилуччині. — Сподіваюсь, цей об’єкт не буде єдиним осучасненим в області і процес оновлення та розширення

05 Листопада 2019 10:39Важливо

У Мінрегіоні розроблять порядок безоплатної передачі земельних ділянок співвласникам багатоквартирних будинків

У Міністерстві розвитку громад та територій України буде розроблений порядок безоплатної передачі земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки у власність їх співвласникам. Про необхідність та процедуру безоплатної передачі земельних ділянок співвласникам багатоквартирних будинків роз’яснює Департамент економіки систем життєзабезпечення.

Для громадян, які проживають у багатоквартирних будинках, Уряд планує вдосконалити механізми управління, що максимально продовжать строк експлуатації їх будинків. Зокрема встановити порядок передачі безоплатно у власність співвласникам багатоквартирних житлових будинків земельних ділянок, на яких вони розташовані, а також унормують на законодавчому рівні спірні питання управління спільним майном у багатоквартирному будинку. Таку ціль передбачено Мінрегіоном у Програмі діяльності Кабінету Міністрів України

01 Листопада 2019 14:58Актуально

Альона Бабак констатувала незворотність процесів створення ОСББ в Україні

Альона Бабак констатувала факт незворотності процесів створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків в Україні. За минулий рік їх було створено майже 1500 об’єднань. І нині ОСББ діє у 31583 багатоквартирних будинках. Це — прекрасна динаміка.

Про це Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак сказала під час Х Всеукраїнського Форуму ОСББ, що проходив у Львові.

За її словами, по Україні середній показник будинків, які перебувають в управлінні ОСББ становить 17,6%. Наразі серед регіонів за кількістю ОСББ лідирує Херсонська область

<<<1 - 11 з 1022>>>