Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

Підприємства у сфері ЖКГ

Назад

Перелік  підприємств житлово-комунального господарства, що надають інформацію Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА


N 
п/п

Назва житлово-комунальних підприємств і організацій

Поштова адреса

Телефон

Прізвище, ім'я
 та по батькові керівника підприємства

Вид діяльності

  І. Теплопостачальні підприємства

1.

ТОВ «НіжинТепло-Мережі»

16600
м.Ніжин, вул.Глібова, 1

(046-31)
7-11-97

В.о. директора Ісаєнко Любов Миколаївна

Теплопостачання, гаряче водопостачання

2.

Публічне акціонерне товариство "Облтепло-комуненерго"

14000
м. Чернігів,             вул. Реміснича, 55б

(046-2)  77-43-24

Геращенко Віктор Михайлович

Теплопостачання, гаряче водопостачання

3.

Виробниче підприємство теплових мереж "Борзнатепло- комуненерго"

16400
м.Борзна, 
вул. Незалежності, 2

(046-53)
2-10-93

Шибіка Вадим Юрійович

Теплопостачання, гаряче водопостачання

4.

КП "Носівські теплові мережі"

17100
м.Носівка, вул.Вокзальна, 6

(046-42)
2-74-44

Грудін Костянтин Вікторович

Теплопостачання, гаряче водопостачання

5.

ПП «Спеціальна енергетична компанія»

14021
м.Чернігів,
вул.Любецька, 60-а

(046-2)
651-101

Козлов Віктор Олексійович

Теплопостачання

6.

КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова»

14014
м.Чернігів,
вул.Ушинського,23

(046-2)
667-153
653-712

Т.в.о. директора Щербина Олексій Юрійович

Теплопостачання, гаряче водопостачання

ІІ. Водопровідно-каналізаційні підприємства

1.

КП "Чернігівводока-нал" Чернігівської міської ради

14017
м.Чернігів, вул.Жабинського, 15

(046-2)
64-90-91
67-72-99

Малявко Сергій Михайлович

Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

2.

КП ВКГ «Ічень»

16700
м.Ічня,
вул.Скубана, 1а

(046-33)
2-15-59

Царенко Іван Григорович

Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

3.

КП "Бахмач-водсервіс"

16500
м.Бахмач, вул.Чернігівська, 58

(046-35)
5-19-27
5-19-28

Клепач Володимир Олександрович

Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

4.

КП "Борзна-Комунальник"

16400
м.Борзна, вул.Г.Барвінок, 36-а

(046-53)
2-17-32

Батрак Анатолій Григорович

Водопостачання, водовідведення.

5.

КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства»

16600
м.Ніжин, вул.Червонокозача, 5

(046-31)
2-33-09

Лабузький Петро Михайлович

Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

6.

КП "Вода"

16200
смт Короп, 
вул. Вознесенська,2А

(046-56)
2-15-57

В.о. директора Бориско Іван Федорович

Водопостачання і водовідведення

7.

КП «Корюківкаводо-канал»

15300
м.Корюківка, пров.Вокзальний, 9

(046-57)
2-12-96

 

Галущенко Сергій Володимирович

Водопостачання і водовідведення

8.

Ріпкинське КП"Водоканал"

15000
смт Ріпки, 
вул.Свято-миколаївська, 143

(046-41)
2-11-09

Качан Микола Іванович

Водопостачання і водовідведення

ІІІ. Виробничі управління житлово-комунального господарства

1.

КП «Міськдобробут»

17400
м. Бобровиця,
вул.Лупицька, 4

(046-32)
2-15-96 2-13-03

В.о.директора    Дудар Георгій Петрович

Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

2.

КП "Господар"

17600
смт Варва, вул.Шевченка, 18

(046-36)
2-11-35

Садовий Сергій Миколайович

Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

3.

Городнянське виробниче управління житлово-комунального господарства

15100
м.Городня, 
вул. Льонозаводська, 12

(046-45)
2-17-54
2-15-73

Крупеніч Володимир Миколайович

Водопостачання, водовідведення, надання, вивезення твердих і рідких побутових відходів

4.

КП «Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства»

16700
м.Ічня, 
вул.Свято-преображенська, 12а

(046-33)
2-16-09

Бабак Анатолій Іванович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

5.

КП «Куликівське виробниче управління житлово-комунального господарства»

16300
смт Куликівка, вул.Набережна, 5

(046-43) 
2-17-88

Кит Наталія Петрівна

Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

6.

КП "Козелецьводока-нал"

17000
смт Козелець, вул.І.Франка, 15

(046-46)
2-14-98

В.о. начальника Сочивець Руслан Олександрович

Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

7.

ТОВ "Менський комунальник"

15600
м.Мена, 
вул.Чехова, 35

(046-44)
3-13-93 2-18-08

Зима Василь Юхимович

Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів

8.

ТОВ "Комунальник"

16000
м.Новгород-Сіверський, вул.Зелена, 24

(046-58)
3-17-13 2-31-94

Сташук Павло Іванович

Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів

9.

КП "Носівка-комунальник"

17100
м.Носівка, вул.Суворова, 55

(046-42)
2-11-96

Ігнатченко Микола Миколайович

Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

10.

Остерське виробниче управління житлово-комунального господарства

17044
Козелецький р-н
м.Остер, 
вул.1 Травня, 46

(046-46)
3-19-78 3-13-94

Музика Федір Андрійович

Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

11.

КП "Прилукитепло-водопостачання"

17500
м.Прилуки, вул.Садова, 104

(046-37)
3-39-36

Гавриш Андрій Анатолійович

Теплопостачання, гаряче і холодне водопостачання, водовідведення

12.

КП "Ревна"

15400
м.Семенівка, вул.Червона Площа, 14

(046-59) 2-18-78

Субота Володимир Іванович

Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів

13.

КП «Комунгосп»

17300
смт Срібне,
вул.Миру, 94

(046-39)
2-14-58

Зарва Ольга Василівна

Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

14.

КП «Сосницьке КЖУ»

16100
смт Сосниця,        вул. Б.Хмельницького, 6

(046-55)
2-12-32
2-03-24

Клименко Олександр Андрійович

Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

15.

Талалаївське виробниче управління житлово-комунального господарства

17200
смт Талалаївка, вул.Комунальна, 4

(046-34)
2-14-58

Кобиш Олександр Григорович

Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

16.

ПрАТ "Комунальник"

15200
м.Сновськ, 
вул.Незалежності, 106

(046-54) 2-12-61

Дуля Анатолій Миколайович

Водопостачання і водовідведення, вивезення рідких побутових відходів, надання готельних послуг

IV.  Житлово-експлуатаційні організації

1.

КП «Борзнажитло-сервіс»

 

16400
м. Борзна,
вул. Г.Барвінок, 31

(046-53)
2-16-96

Івахно Юрій Вікторович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

2.

ТОВ «Бахмацька ЖЕК»

16500
м.Бахмач, вул.Південна, 2

(046-35)
2-18-77

Дзюба Микола Іванович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

3.

Бахмацьке КВП «Комунальник»

16502
м.Бахмач
вул.Південна, 48

(046-35)
2-13-74

Брюховецький Володимир Борисович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих побутових відходів, зовнішнє освітлення та благоустрій населеного пункту

4.

Городнянська житлово-експлуатаційна дільниця

15100
м.Городня, вул.Чумака, 4

(046-45)
2-11-98

Товста Марія Іванівна

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

5.

Корюківська житлово-експлуатаційна контора

15300
м.Корюківка, 
пров. Індустріальний, 12

(046-57)
2-14-40

Селюк Анатолій Михайлович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

6.

ТОВ "Новгород-Сіверська ЖЕК"

16000
м.Новгород-Сіверський, вул.Чкалова, 7а

(046-58)
3-13-47

Сич Андрій Володимирович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення рідких побутових відходів

7.

КП «ЖЕК»
«Північна»

16600
м. Ніжин, 
вул.Космонавтів,43-а

(046-31)
7-44-85

Шаповалов Дмитро Олександрович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

8.

КП "Служба єдиного замовника"

16600
м.Ніжин,
вул.Небесної сотні, 14

(046-31)
2-34-25

Борисенко Микола Дмитрович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

9.

КП «Прилукижитло-буд»

 

17500
м.Прилуки,
вул.1 Травня, 109-а

(046-37)
3-30-94

Сивенко В’ячеслав Анатолійович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

10.

Ріпкинська житлово-експлуатаційна дільниця

15000
смт Ріпки, вул.Святомиколаїв-ська, 129

(046-41)
2-13-03

Крикунова Людмила Миколаївна

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

11.

ПП «Фірма «Алькор-Сервіс»

15400
м.Семенівка,
вул.Коробко, 74

(046-59)
2-01-10

Тунік Ірина Миколаївна

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

12.

Щорська житлово-експлуатаційна дільниця

15200
м.Сновськ, 
вул.Вишнева,53

(046-54)
2-19-19

Кошова Ганна Іванівна

 

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

13.

КП «Деснянське» Чернігівської міської ради

14027
м.Чернігів, вул.Академіка Павлова, 13

(046-22)
3-50-32

Пригара Віктор Васильович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

14.

КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради

 

14017
м.Чернігів, 
прос-т Перемоги, 15

(046-2)
675-046

Морський Віталій Іванович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

15.

КП «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради

14032
м.Чернігів, вул.Доценка, 25-б

(046-22)
3-01-62

Т.в.о. начальника Воробей Сергій Олексійович 

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

16.

КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради

 

14026
м.Чернігів, вул.Незалежності,  14-а

(046-22)
5-81-20

Прищеп Володимир Миколайович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

V.  Інші підприємства

1.

КП "Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат" Чернігівської обласної ради

14017
м.Чернігів, 
пр-т Перемоги, 33

(046-2)
675-408

Жарницький Євген Якович

Навчання спеціальностям житлово-комунального господарства

2.

КП "Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

14017
м.Чернігів, 
пр-т Перемоги, 33

 

(046-2)
4-43-96

Марченко Вікторія Володимирівна

Технічна інвентаризація будівель

3.

КП "Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

16600
м.Ніжин, вул.Покровська, 18

(046-31) 2-50-57
2-01-23

Охримюк Ніна Марківна

Технічна інвентаризація будівель

4.

КП "Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

17500
м.Прилуки, вул.Земська, 4

(046-37) 4-22-71

Голік Сергій Анатолійович

Технічна інвентаризація будівель

5.

КП "Новгород-Сіверське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

 

16000
м.Новгород- Сіверський, вул.Поштова, 6

(046-58) 2-12-43 3-15-12

Котова Людмила Михайлівна

Технічна інвентаризація будівель

6.

КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради

14034
м.Чернігів, 
вул.1 Травня, 168-а

(046-22)
3-80-38

Старіков Роман Михейович

Озеленення міста

7.

КП «АТП- 2528» Чернігівської міської ради

14034
м.Чернігів, 
вул.1 Травня, 173

(046-2)
94-00-18

Волок Руслан Валерійович

Вивезення твердих побутових відходів,надання транспортних послуг

8.

Комунальне шляхо-будівельне підприємство

14007
м.Чернігів, вул.В.Дрозда, 1

(046-22)
612-895 612-351

Николенко Вячеслав Миколайович

Ремонт та будівництво
шляхів

9.

КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради

14017
м.Чернігів, вул.Старобілоуська, 6

(046-2)
67-65-97

Куліш Володимир Миколайович

Надання  ритуальних 
послуг

10.

ДП «Комунальник» Городнянського ВУЖКГ

15100
м.Городня,
вул. Чумака,4

(046-2)
2-11-33

Дьяченко
Валентина Миколаївна

Послуги з благоустрою міста

Назад