Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 

Вакансії

Назад

Інформація про оголошення та результати конкурсу на заміщення вакантних посад в Департаменті житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації

№ з/п Місцезнаходження Найменування посади, категорія Інформація про номер та дату оприлюднення оголошення  Кінцевий термін прийняття документів Умови конкурсу Переможець конкурсу

1

14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 головний спеціаліст відділу енергетики  та енергозбереження управління енергетики та комунального господарства Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА, категорія «В»

31.01.2018

19.02.2018

УМОВИ

Петренко Катерина Петрівна _______ другий кандидат - Єрко Юрій Петрович

2

14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 головний спеціаліст відділу водопровідно-каналізаційного, теплового господарства та ліцензування управління енергетики та комунального господарства Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА, категорія «В»

31.01.2018

19.02.2018

УМОВИ

Башлак Олена Віталіївна
3 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 головний спеціаліст - юрисконсульт відділу водопровідно-каналізаційного, теплового господарства та ліцензування управління енергетики та комунального господарства Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА, категорія «В» 29.05.2018 18.06.2018 УМОВИ Переможця не визначено
4 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 головний спеціаліст - юрисконсульт відділу водопровідно-каналізаційного, теплового господарства та ліцензування управління енергетики та комунального господарства Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА, категорія «В» 05.07.2018 24.07.2018 УМОВИ Луценко Геннадій Петрович _______ другий кандидатТкаченко Юлія Володимирівна

 

5 14000, м. Чернігів, вул. Єлецька, 11 головний спеціаліст відділу енергетики  та енергозбереження управління енергетики та комунального господарства Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА, категорія «В» 12.11.2018 30.11.2018 УМОВИ _____________
6 14000, м. Чернігів, вул. Єлецька, 11 начальник відділу енергетики  та енергозбереження управління енергетики та комунального господарства Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА, категорія «Б» 12.11.2018 30.11.2018 УМОВИ Святушенко Світлана Михайлівна
7 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 головний спеціаліст відділу енергетики  та енергозбереження управління енергетики та комунального господарства Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА, категорія «В» 17.01.2019 05.02.2019 УМОВИ Іванченко Вікторія Іванівна
8 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 заступник директора Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА – начальник управління енергетики та комунального господарства (категорія «Б»)

 29.01.2019

18.02.2019 УМОВИ _____________
9 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11  головний спеціаліст відділу економічного моніторингу та тарифної політики управління економічного моніторингу, тарифної політики, благоустрою та житлового господарства Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА (категорія «В») 29.01.2019  18.02.2019  УМОВИ Маляр Олександра Миколаївна  _______ другий кандидат - Моцарь Наталія Павлівна 
10 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 начальник відділу водопровідно-каналізаційного, теплового господарства та ліцензування управління енергетики та комунального господарства Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації (категорія «Б») 06.03.2019 25.03.2019 УМОВИ Переможця не визначено
11 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 начальник відділу енергетики та енергозбереження управління енергетики та комунального господарства Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації (категорія «Б») категорія «Б») 06.03.2019 25.03.2019 УМОВИ Демченко Андрій Андрійович

 

12 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 головний спеціаліст фінансового забезпечення Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації (категорія «В»)

 

06.03.2019 25.03.2019 УМОВИ Кичка Тетяна Анатоліївна  _______ другий кандидат - Калініченко Тетяна Іванівна 
13 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 заступник директора Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА – начальник управління енергетики та комунального господарства (категорія «Б») 15.03.2019 03.04.2019 УМОВИ Чернявський Олександр Олександрович
14 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 Начальник відділу водопровідно-каналізаційного, теплового господарства та ліцензування управління енергетики та комунального господарства Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації (категорія «Б») 03.04.2019 22.04.2019 УМОВИ Святушенко Світлана Михайлівна
15 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 Головний спеціаліст відділу водопровідно-каналізаційного, теплового господарства та ліцензування управління енергетики та комунального господарства Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації (категорія «Б») 09.04.2019  26.04.2019 УМОВИ Швець Андрій Георгійович  _______ другий кандидат - Вітебський Юрій Олегович 
16 14000, м.Чернігів, вул.Єлецька, 11 Головний спеціаліст відділу фінансового забезпечення Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації (категорія «В»)

№ 155306

24.07.2019

12.08.2019 УМОВИ Переможця не визначено
17 14000, м.Чернігів, вул. Єлецька, 11 Заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації – начальник управління енергетики та комунального господарства, (категорія «Б»)

№ 163173

        20.09.2019
09.10.2019  УМОВИ

                        Луценко Геннадій Петрович

 

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
11 Жовтня 2019 10:15
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?