Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 

План роботи з 05 по 09 листопада 2018 року

Назад

ПЛАН  РОБОТИ

 Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА

з 05 по 09 листопада 2018 року

№ п/п

Найменування заходу

Дата

1.

Оперативна нарада з працівниками Департаменту щодо виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, власних рішень по досягненню стратегічних цілей, розв’язання поточних проблем розвитку житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу області.

05.11.2018

 

2.

Нарада щодо практичного застосування Порядку розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг відповідно до змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 841.

Протягом

тижня

3.

Нарада щодо реалізації Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2018-2020 роки.

Протягом

тижня

4.

Розгляд листів, звернень громадян, підприємств, установ і організацій,здійснення відповідних заходів для вирішення порушених ними питань.

Протягом

тижня

5.

Опрацювання запитів і звернень народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад.

Протягом

тижня

6.

Надання консультацій підвідомчим підприємствам і організаціям та рекомендацій з питань, що знаходяться в компетенції Департаменту.

Протягом

тижня

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
12 Квітня 2019 12:46
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?