Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 

План роботи з 03 по 07 грудня 2018 року

Назад

ПЛАН РОБОТИ

 Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА

з 03 по 07 грудня 2018 року

№ п/п

Найменування заходу

Дата

1.

Оперативна нарада з працівниками Департаменту щодо виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, власних рішень по досягненню стратегічних цілей, розв’язання поточних проблем розвитку житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу області.

03.12.2018

2.

Участь у ІІІ міжсекторальному засіданні з комунального господарства за проектом «Активізація малого та середнього бізнесу у прикордонних регіонах України-Білорусі» в Чернігівській області.

06.12.2018

3.

Нарада щодо практичного застосування Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Мінрегіону від 12.09.2018 № 239.

Протягом

тижня

4.

Нарада щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ічнянському районі та проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Протягом

тижня

5.

Розгляд листів, звернень громадян, підприємств, установ і організацій,здійснення відповідних заходів для вирішення порушених ними питань.

Протягом

тижня

6.

Опрацювання запитів і звернень народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад.

Протягом

тижня

7.

Надання консультацій підвідомчим підприємствам і організаціям та рекомендацій з питань, що знаходяться в компетенції Департаменту.

Протягом

тижня

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
22 Квітня 2019 15:51
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?