Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

Сергій Сергієнко: Забезпечити людям стале електропостачання – наше спільне завдання

Як забезпечити світлом жителів села Ревунів Круг Чернігівського району – вирішували учасники наради, яку сьогодні, 6 лютого, провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

В обговоренні взяли участь директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Володимир Кривенко, голова Чернігівської РДА Віктор Корж, представники Ковпитської сільської ради, обласного управління лісового та мисливського господарства, державного підприємства «Чернігівський лісгосп», а також ПАТ «Чернігівобленерго».

Проблема якісного забезпечення енергопостачання села Ревунів Круг виникла через неналежний стан місцевих електромереж. Раніше лінія належала ДП «Чернігівський лісгосп», але через незавершений процес передачі на баланс Ковпитської сільради електромережі залишилися безхозяйними.

На сьогодні вони потребують термінового ремонту. Тому за результатами обговорення вирішено найближчим часом створити спеціальну комісію у складі всіх зацікавлених осіб для проведення інвентаризації лінії живлення та визначення необхідних обсягів матеріалів і робіт, аби привести електромережу в належний стан.

Віктор Корж повідомив, що районна державна адміністрація спільно з Ковпитською сільською радою готові забезпечити всі необхідні матеріали та обладнання. Проте на проведення ремонтних робіт коштів у громади не вистачає.

– Забезпечити людям стале електропостачання – наше спільне завдання. Тому я прошу всіх присутніх максимально долучитися до вирішення питання, – зазначив Сергій Сергієнко.

Він доручив Чернігівській РДА спільно з Ковпитською сільською радою вивчити можливість передачі електромережі на баланс сільради, організувати роботу спеціальної комісії для проведення інвентаризації лінії живлення та підготувати пропозиції щодо проведення ремонтних робіт і їх фінансування. Крім того, Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА – тримати на контролі зазначене питання до його остаточного вирішення.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
14 Грудня 2018 11:18

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?