Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

Розроблений спільно з Держенергоефективності законопроект щодо розвитку ринку рідких біопалив схвалено Комітетом ВРУ з питань транспорту

7 лютого, Комітет Верховної Ради України з питань транспорту одноголосно схвалив розроблений народними депутатами спільно з Держенергоефективності законопроект щодо розвитку ринку рідких біопалив (реєстр. № 7348 від 29.11.2018) та рекомендував Парламенту прийняти його за основу в першому читанні.

Україна залежна не лише від газу, а й від нафтопродуктів. Тому зважаючи на потенціал аграрного сектору, є значні можливості для розвитку сфери виробництва рідких біопалив. Відповідно до взятих міжнародних зобов'язань, Україна повинна досягти частки енергії з відновлюваних джерел у валовому кінцевому обсязі споживання енергії на транспорті у 2020 році не менше 10%.

Законопроект розроблено саме на виконання Директиви 2009/28/ЄС і має на меті створити нормативно-правове підґрунтя для розвитку гарантованого, прозорого та конкурентного ринку біоетанолу та біодизеля в Україні.

Законопроектом пропонується, зокрема, встановити квоти щодо обов'язкового вмісту біокомпонентів у загальному обсязі реалізованих в Україні моторних палив.

Прийняття законопроекту сприятиме:

- створенню гарантованого ринку виробництва та використання рідких біопалив;

- збільшенню інвестицій в цей сектор;

- будівництву нових заводів з виробництва біоетанолу та біодизелю;

- завантаженню спиртових заводів та виробничого потенціалу суміжних сфер;

- створенню додаткових робочих місць.

Посилання на законопроект:  http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62987.

 

З веб-сайту Держенергоефективності 
за інформацією Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
14 Грудня 2018 11:18

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?