Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

Держенергоефективності разом з GIZ працюватиме над механізмами стимулювання енергоефективності на підприємствах

Шляхи співпраці у сфері стимулювання компаній до енергоефективності обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із заступником директора Проекту GIZ «Реформи у сфері енергоефективності України» Імою Хреновою-Шимкіною та директором Проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» Рікардо Кюльхаймом.

Україна взяла на себе важливі міжнародні зобов’язання: затверджено Національний план дій з енергоефективності на період до 2020 р. та ратифіковано Паризьку угоду. Підвищення енергоефективності передбачається в енергоємних секторах, у тому числі у промисловості.

Цю тезу підтвердив і Р. Кюльхайм. Особливо високий потенціал енергозбереження мають малі та середні підприємства, які можуть знизити обсяг енергоспоживання на 30-50%.

«Наша ціль - енергетична модернізація українських підприємств. Тож, Проект фокусується на таких ключових напрямах, як консультаційна підтримка підприємств, реалізація пілотних заходів, підготовка фахівців та програм стимулювання», - повідомив Р. Кюльхайм.

Сторони домовилися провести найближчим часом спільний круглий стіл, щоб обговорити світові механізми стимулювання енергоефективності на підприємствах та інструменти залучення інвестицій у проекти «чистої» енергетики.

Круглий стіл також дозволить об’єднати зацікавлені організації навколо питання  впровадження в Україні таких фінансових інструментів, як «зелені облігації», над розробкою яких вже працює Держенергоефективності. До участі у заході планується запросити міжнародних та вітчизняних експертів.

Також, сторони наголосили на необхідності підтримки діалогу та співпраці усіх зацікавлених сторін, задіяних у сфері підвищення енергоефективності у компаніях, і домовилися створити постійно-діючу Комунікаційну платформу, що розроблятиме дорожню карту запровадження відповідних стимулюючих механізмів та інструментів у цій сфері.

З веб-сайту Держенергоефективності 
за інформацією Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
14 Грудня 2018 11:18

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?