Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

Тристороння соціально-економічна рада — якісний регіональний майданчик комунікації

На цьому сьогодні наголосила заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради та обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення.

— Ведення соціального діалогу дозволяє якщо не повністю, то частково, але точно якісніше вирішувати суспільно значущі питання. Я закликаю учасників територіальної тристоронньої соціально-економічної ради зберегти цю платформу і не виходити з її складу, — зауважила заступник голови Чернігівської ОДА.

Читати також: Владці, роботодавці та профспілки подовжили угоду про співпрацю ще на два роки

На порядку денному у зібрання — підбиття підсумків роботи ради у І півріччі поточного року, з акцентом на питаннях працевлаштування населення та пільгових перевезень окремих категорій.

Володимир Козир, голова Федерації роботодавців області, зазначив, що на виробництво Чернігівщини негативно вплинуло надання преференцій ведення бізнесу в інших країнах. Відтак, потужні інвестори поки не бачать перспективи заходити до регіону, а місцевий бізнес мігрує. Переміщуються і якісні трудові кадри.

За словами очільника обласної Федерації профспілок Ігоря Москаленка, соціальний діалог на рівні області може бути прикладом ведення перемовин на загальнонаціональному щаблі.

— Облдержадміністрація дослухається до потреб роботодавців та населення. Відповідні напрацювання передає до профільних відомств. Варто зауважити, що Чернігівщина — єдиний регіон, який організував потужну конференцію з обороноздатності. Результат — отримання державного замовлення місцевим виробництвом та розробка стратегії розвитку галузі. Нам вдалося залучити в область потужний економічний проект  FORBIZ.
Знаходимо компроміси і з ОТГ. Наразі у 28 громадах впроваджено посаду інспектора з безпеки праці, 
— розповідає Наталія Романова.

Читати також: Чернігівщина першою впроваджуватиме національну Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва в Україні

Втім, працювати ще є над чим. Зокрема вирішення потребує проблема погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, які визнані неспроможними.

Читати також: Виплата заробітної плати та боротьба з тіньовою зайнятістю: підсумки за 8 місяців цього року

Відпрацюванню підлягає й механізм пільгового перевезення окремих категорій громадян. Більшість повноважень у цьому питанні передано місцевому самоврядуванню.

За інформацією Департаменту інформаційної
 діяльності та комунікацій з громадськістю
 з веб-сайту Чернігівської облдержадміністрації

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
12 Квітня 2019 12:46
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?