Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

До опалення в Україні вже підключено 60% соціальної інфраструктури і 45% житлових будинків

В Україні вже стартував опалювальний сезон. На сьогодні до теплоносія підключено 60% соціальної інфраструктури (школи, дитячі садочки і лікарні) та 45% житлових будинків. Про це в ефірі  ТК «Прямий» заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Він повідомив, що в Україні понад 15 тисяч шкіл, 18 тисяч дитячих садків і біля 2712 лікарень, які потребують саме централізованого опалення. По житловому сектору, це 82 тисячі будинків.

«Україна на 100% технічно готова до проходження опалювального сезону. В центрі і на півночі країни він вже розпочався і, в першу чергу, це стосується соціальної інфраструктури. Південь країни запустився поки на 10-15%, оскільки температурний режим в Херсоні, Миколаєві, Одесі і Запоріжжі набагато вищий, ніж в Києві», — зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець вкотре наголосив, що цього року у випадках невчасного початку опалювального сезону на місцях, до органів місцевого самоврядування будуть застосовуватись жорсткі санкції. «Ми вже попередили, що у випадку невчасного запуску опалення будуть порушуватися кримінальні справи. Ми будемо звертатися до прокуратури щодо випадків службової невідповідності та бездіяльності на місцях», — підкреслив Зубко.

Довідково

За оперативними даними станом на 08-00 год. 26.10.2018 в Чернігівській області подачу теплової енергії забезпечено до 962 об’єктів соціальної сфери, що становить 96,7%, а саме:

  • до 52 закладів охорони здоров’я (100%);
  • до 441 дошкільних навчальних закладів (98,7%);
  • до 469 загальноосвітніх навчальних закладів (94,6%).

Всі 2091 житлових будинків з централізованим опаленням забезпечені тепловою енергією.

 

З веб-сайту Мінрегіону за інформацією
  Прес-служби  Віце-прем’єр-міністра України

 

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
12 Квітня 2019 12:46
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?