Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

Чернігів оновлює техніку для вивезення сміття і прибирання міста та будує об’єкт інженерно-транспортної інфраструктури

Із міського бюджету виділять кошти на оновлення техніки для вивезення сміття і прибирання міста.  Рішенням виконкому міської ради від 1 листопада ц.р. визначено збільшити статутний капітал комунального підприємства АТП 2528 на суму, необхідну для закупівлі такої техніки.

Відтак, місто закупить автомобілі для підвозу робітників, які займаються благоустроєм міста, сміттєвоз із заднім завантаженням, ще 2 сміттєвози для обслуговування заглиблених контейнерів, екскаватор-бульдозер з грейдерним устаткуванням з додатковим навісним обладнанням, а також 5 фрезерних машин для очищення проїжджої частини доріг, тротуарів, засипки ям та інш.

Техніка купується за тендерними процедурами на загальну суму 23,8 мільйонів гривень.

Також, прийнято рішення  у 2018-2019 роках збудувати централізовану каналізацію по вулицях Світанкова, Слов'янська, Славутицька, Льговська, Білогірська, Солов'їна у м.Чернігові. На цих вулицях жителі об’єднані у вуличний комітет "Астра".

Кошторисна вартість робіт – 18,122 млн грн, з них - 14,497 млн грн - із міського бюджету, решта – власні чи залучені кошти органу самоорганізації населення. Співвідношення коштів бюджету та коштів населення – 4 до 1. Тобто до кожної гривні чернігівців із бюджету додається 4 грн.

Як відомо, Програма розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки передбачає створення у місті умов для залучення мешканців приватного сектору до покращення благоустрою та поліпшення умов їх проживання.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської ради

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
12 Квітня 2019 12:46
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?