Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

Придбано нову техніку для Городнянської громади

Цього тижня Городнянська об’єднана громада отримала сміттєвоз. Він працюватиме на комунальному підприємстві Городнянська житлово-експлуатаційна дільниця.

Авто закупили за кошти з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Підготовка та проведення тендеру, а також розробка та обґрунтування проектної заявки було реалізовано відділом економіки, торгівлі, транспорту та інвестицій Городнянської міської ради.

У громаді сподіваються, що спецтехніка посилить спроможність КП «Городнянська ЖЕД» надавати послуги у сфері комунальних послуг якісно та ефективно.

За інформацією з  інтернет-ресурсу «Громади Чернігівщини»

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
22 Квітня 2019 15:51
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?