Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

Ніжин отримає 12,4 мільйони гривень від НЕФКО

На цьому тижні міський голова Анатолій Лінник підписав кредитний договір між Ніжинською міською радою та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією щодо фінансування проекту «Заходи з енергоефективності в м. Ніжині».

У рамках цього проекту передбачається комплексна термомодернізація Ніжинської ЗОШ I-IIIст. № 10. У закладі буде впроваджено низку енергоефективних заходів, а саме: зовнішнє утеплення стін та цоколю, заміна вікон та дверей на енергоефективні, заміна зовнішнього освітлення на енергоефективне на базі LED технології, впровадження локальної припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією, реконструкція системи опалення та теплова ізоляція розподільчих трубопроводів, встановлення ІТП з автоматикою погодного регулювання та програмуванням, ремонт скатної покрівлі з улаштуванням водостоків та утеплення перекриття скатного даху будівлі. Загальна сума проекту – 13 800 000 грн., з них НЕФКО – 12 400 000 грн., Ніжинська міська рада – 1 400 000 грн.

Очікується, що впровадження вищезазначених заходів призведе, зокрема, до скорочення споживання теплової та електричної енергії, скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферу і скорочення витрат на обслуговування з міського бюджету, а також поліпшення умов перебування для школярів та персоналу.

«За останні роки Ніжин активно налагоджує співпрацю на міжнародному рівні і в результаті наполеглива робота громади високо оцінюється багатьма міжнародними організаціями. З НЕФКО ми розпочали співпрацю в 2018 році. Це одна з тих міжнародних інституцій, співпраця з якою є показником активності та відкритості міста. Наразі ми впроваджуємо перший проект в рамках цієї співпраці, але я впевнений, що він буде не останній, адже вже розпочалися консультаційні перемовини щодо реалізації наступних важливих для міста проектів» – зазначив міський голова Анатолій Лінник. 

За інформацією 
з веб-сайту Ніжинської міської ради

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
22 Квітня 2019 15:51
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?