Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

Повний облік тепла і води – стимул до енергоефективності та економії бюджету

За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками:

тепла - 79% житлових та майже 78% нежитлових будівель; холодної води – більше 70% житлових та 93% нежитлових будівель; гарячої води - 16% житлових та 53% нежитлових будівель.

Цікаво, що лідерами з обладнання житлових будівель лічильниками є:

тепла – Черкаська, Миколаївська, Хмельницька, Вінницька; холодної води – Миколаївська, Івано-Франківська,  Закарпатська; гарячої води – Київська, Миколаївська області.

По Чернігівській області оснащено лічильниками:

тепла – 78,2% житлових та 80% нежитлових будівель; холодної води – 79,3% житлових та 97,5% нежитлових будівель; гарячої води – 4,3% житлових та 91,3% нежитлових будівель.

«В черговий раз звертаю увагу, що облік енергетичних та водних ресурсів вкрай важливий для споживачів, адже дозволяє платити лише за спожите», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Як пояснив С.Савчук, подальший аналіз витрачених ресурсів – це стимул для зміни поведінки та масштабної реалізації енергоефективних заходів у будівлях. Адже неможливо заощаджувати те, що не виміряно.

Також за результатами моніторингу Агентством оформлено та надіслано до Держпродспоживслужби 785 повідомлень про порушення вимог законодавства щодо строків встановлення або заміни вузлів комерційного обліку.

«Тому звертаюся до голів облдержадміністрацій активізувати роботу, щоб забезпечити повний облік тепла і води!», - повідомив С.Савчук.

 

Детальніше про результати моніторингу дізнавайтеся на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/commercial-accounting

 

 

За інформацією управління комунікації та зв’язків
 з громадськістю Держенергоефективності

 

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
11 Жовтня 2019 10:15
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?