Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

Щодо роботи учасників ринку в режимі добового балансування ринку природного газу

На виконання вимог постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 27.12.2017 №1437, з 1 березня 2019 року запроваджено добове балансування ринку природного газу.

В цих умовах постачання природного газу споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу (немає необхідності у переукладанні договорів) та після його включення до Реєстру споживачів постачальника в інформаційній платформі Оператора ГТС.

З метою уникнення відключення бюджетних установ та інших об’єктів соціально-важливої сфери від газопостачання необхідно здійснити перевірку включення споживача до Реєстру споживачів постачальника в інформаційній платформі АТ«Укртрансгаз».

Звертаємо увагу операторів ГРМ на необхідність безумовного виконання вимог чинного законодавства, зокрема в частині підтримання актуальної бази EIC-кодів споживачів, своєчасної та повної передачі інформації про обсяги споживання в їх газорозподільних зонах. У випадку недотримання операторами ГРМ вищезазначених вимог, НКРЕКП здійснить заходи державного контролю та у випадку підтвердження факту порушень застосує відповідні санкції, зокрема у вигляді накладання штрафів, а у випадку систематичних порушень, - розгляне питання щодо анулювання ліцензій.

Регулятор закликає учасників ринку в разі виникнення проблемних запитань невідкладно звертатись до кол-центру АТ «Укртрансгаз», який здійснює технічну підтримку користувачів інформаційної платформи: 044-461-20-78.

Нагадуємо, що оператор газотранспортної системи повідомив про повну готовність інформаційної платформи до переходу на добове балансування з 1 березня 2019 року.

 

За інформацією Національної комісії, що здійснює державне регулювання
 в сферах енергетики та комунальних послуг

 

 

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
11 Жовтня 2019 10:15
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?