Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

Управління багатоквартирним будинком, в якому створено ОСББ, обговорили на семінарі

Вчора, 11 березня, пройшов семінар-навчання на тему «Здійснення управління багатоквартирним будинком в умовах законодавчих змін», який було організовано Департаментом ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА для голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, яку провела заступник директора Лідія Борсук.

На семінарі було розглянуто найбільш актуальні та важливі питання, які виникають в роботі ОСББ в умовах перехідного періоду від послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до послуги з управління багатоквартирним будинком.

Нагадаємо, що 10 грудня 2017 року набрав чинності Закон України "Про житлово-комунальні послуги. Положення, що регулюють надання послуги з управління багатоквартирним будинком, введені в дію 10 червня минулого року.

 
 

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
11 Жовтня 2019 10:15
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?