Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 


Назад

ПЛАН  РОБОТИ

 Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА

з 22 по 26 квітня 2019 року

№ п/п

Найменування заходу

Дата

1.

Оперативна нарада з працівниками Департаменту щодо виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, власних рішень по досягненню стратегічних цілей, розв’язання поточних проблем розвитку житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу області.

 

22.04.2019

 

2.

Участь у розширеній нараді під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляка Е.Б. з питань підсумків проходження опалювального сезону  2018/19 року, підготовки та виконання планів заходів до опалювального сезону 2019/20 року та шляхи вирішення проблемних питань.

 

24.04.2019

 

3.

Нарада щодо проблемних питань, які виникають при здачі квартальної фінансової та статистичної звітності підприємствами житлово-комунального господарства області, та шляхи їх вирішення.

 

Протягом

тижня

4.

Прийом квартальної фінансової та статистичної звітності від підприємств житлово-комунального господарства області.

 

Протягом

тижня

5.

Розгляд листів, звернень громадян, підприємств, установ і організацій,здійснення відповідних заходів для вирішення порушених ними питань.

 

Протягом

тижня

6.

Опрацювання запитів і звернень народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад.

 

Протягом

тижня

7.

Надання консультацій підвідомчим підприємствам і організаціям та рекомендацій з питань, що знаходяться в компетенції Департаменту.

 

 

Протягом

тижня

Назад

 

Децентралізація влади

data

Мапа регіону:
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
11 Жовтня 2019 10:15
22 Березня 2019 14:38

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?