Анонси


ЧОР

 


Назад

До уваги підприємств житлово-комунального господарства

З метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, представлення новітніх технологій, визначення шляхів удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері, Міністерство розвитку громад та територій України з 05 по 07 листопада 2019 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») проводить XV Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2019», в рамках якого відбудеться XVII Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2019» у форматі виставки та міжнародної конференції.

В рамках зазначених заходів 06.11.2019 будуть проведені:

-  міжнародна конференція «Комплексне вирішення проблем питного водозабезпечення, очистки стічних вод та утилізація осадів»;

-  семінар «Ключові питання, що виникли в процесі заключення договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

-  Особливість заходів – це експозиція останніх, ефективних технологій водопідготовки, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, обладнання, приладів, ефективних матеріалів, систем контролю якості води та інші актуальні напрямки, які стосуються галузі.

У роботі Форуму приймуть участь керівники та представники зацікавлених центральних і місцевих органів влади, наукових установ, промислових підприємств, міжнародних фондів та фінансових організацій.

За довідками просимо звертатися до Асоціації «Питна вода України», яка є одним з організаторів заходу, за тел.(044) 223-00-63, 050 328-12-30, 067 235-83-48, 067 238-07-58.

 

За інформацією з вебсайту Міністерства 
розвитку громад та територій України

Назад

 

Децентралізація влади

data


Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
18 Травня 2020 08:32

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?