Анонси


ЧОР

 


Назад

Чернігівський регіональний форум ОСББ

Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) реалізують проєкт «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) із метою стимулювати та підтримати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у всіх 24 областях України.

У рамках реалізації заходів проєкту 26.11.2019 р. у м. Чернігові буде проводитися Чернігівський регіональний форум ОСББ «Фінанси в ОСББ: як керувати правильно» за цією ПРОГРАМОЮ.

Запрошуємо Вас взяти участь у форумі та виступити з вітальним словом перед його учасниками.

До участі у форумі також запрошуються: спеціаліст Департаменту відповідного профілю спрямування; представник інформаційного відділу; голови правлінь та бухгалтери ОСББ.

Реєстрація обов’язкова до 22.11.2019 року включно:

 

Організатор: Проєкт ЄС/ПРООН «HOUSES»

Назад

 

Децентралізація влади

data


Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
18 Травня 2020 08:32

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?