Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА
Анонси


ЧОР

 

Звіти про роботу зі зверненнями

Назад

Звіти про роботу зі зверненнями громадян

 

2018 рік

Аналітична довідка про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА упродовж 2018 року

Впродовж ІV кварталу 2018 року до Департаменту надійшло шістдесят вісім звернень громадян. Відповіді на звернення надано вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж ІІІ кварталу 2018 року до Департаменту надійшло шістдесят три звернення громадян. Відповіді на звернення надано вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Аналітична довідка про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА упродовж І півріччя 2018 року

Впродовж ІІ кварталу 2018 року до Департаменту надійшло шістдесят два звернення громадян. Відповіді на звернення надано вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж І кварталу 2018 року до Департаменту надійшло шістдесят шість звернень громадян. Відповіді на звернення надано вчасно, відповідно до чинного законодавства.

 

2017 рік

Впродовж ІV кварталу 2017 року до Департаменту надійшло шістдесят три звернення громадян. Відповіді на звернення надано вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж ІІІ кварталу 2017 року до Департаменту надійшло п’ятдесят шість  звернень громадян. Відповіді на звернення надані вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж ІІ кварталу 2017 року до Департаменту надійшло п’ятдесят одне  звернення громадян. Відповіді на звернення надані вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж І кварталу 2017 року до Департаменту надійшло шістдесят чотири звернення громадян. Відповіді на звернення надані вчасно, відповідно до чинного законодавства.

 

2016 рік

Впродовж ІV кварталу 2016 року до Департаменту надійшло шістдесят шість звернень громадян. Відповіді на звернення надано вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж ІІІ кварталу 2016 року до Департаменту надійшло п’ятдесят дев’ять звернень громадян. Відповіді на звернення надано вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж ІІ кварталу 2016 року до Департаменту надійшло шістдесят шість звернень громадян. Відповіді на звернення надані вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж І кварталу 2016 року до Департаменту надійшло сорок п’ять  звернень громадян. Відповіді на звернення надані вчасно, відповідно до чинного законодавства.

 

2015 рік

Впродовж ІV кварталу 2015 року до Департаменту надійшло п’ятдесят три  звернення громадян. Відповіді на звернення надано вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж ІІІ кварталу 2015 року до Департаменту надійшло сімдесят п’ять  звернень громадян. Відповіді на звернення надано вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж ІІ кварталу 2015 року до Департаменту надійшло п’ятдесят п’ять  звернень громадян. Відповіді на звернення надано вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Впродовж І кварталу 2015 року до Департаменту надійшло двадцять чотири звернення громадян. Відповіді на звернення надані вчасно, відповідно до чинного законодавства.

Назад