Анонси


ЧОР

 


Назад

ПЛАН  РОБОТИ

 Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА

з 18 по 22 травня 2020 року

 

   № п/п

                                    Найменування заходу

Дата

 1.

Оперативна нарада з працівниками Департаменту щодо виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, власних рішень по досягненню стратегічних цілей, розв’язання поточних проблем розвитку житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу області.

18.05.2020

 

2.

Нарада щодо забезпечення мешканців смт Десна Козелецького району послугою з електропостачання.

Протягом

тижня

3.

Виїзна нарада на об’єкти альтернативної відновлювальної енергетики, що виробляють електричну енергію з біогазу (с.Богданівка Прилуцького району та с.Журавка Варвинського району).

22.05.2020

4

Розгляд листів, звернень громадян, підприємств, установ і організацій,здійснення відповідних заходів для вирішення порушених ними питань.

Протягом

тижня

5.

Опрацювання запитів і звернень народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад.

Протягом

тижня

6.

Надання консультацій підвідомчим підприємствам і організаціям та рекомендацій з питань, що знаходяться в компетенції Департаменту.

Протягом

тижня

Назад

 

Децентралізація влади

data


Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
18 Травня 2020 08:32

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?