Анонси


ЧОР

 

Порядок доступу до публічної інформації

Назад

Затверджено
наказом Департаменту ЖКГ Чернігівської ОДА
від 30.01.2013 року № 10/1

ПОРЯДОК
доступу до публічної інформації в Департаменті житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури Чернігівської обласної державної адміністрації (далі-Департамент)

Всі запити на публічну інформацію, які надходять до Департаменту (в тому числі електронною поштою), реєструються особою, відповідальною за ведення діловодства.

Письмовий запит може бути як в довільній формі, так і шляхом заповнення відповідної форми (Додаток.doc).

Облік запитів на інформацію ведеться окремо.

Запити, оформлені неналежним чином (без зазначення прізвища, ім’я особи, адреси або інших вимог, встановлених ст.19 Закону України «Про доступ до публічної інформації), не розглядаються.

Залежно від змісту запиту, він направляється заступнику директора Департаменту. Згідно з резолюцією, виконавець надає відповідну інформацію або готує проект відповіді. Після підписання відповідь реєструється і надсилається адресату.

Департамент надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть  статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, Департамент може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження, про що повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі коли Департамент, відповідно до компетенції, визначеної Законом України «Про місцеві державні адміністрації», не володіє інформацією,  стосовно якої зроблено запит, або порушено інші  вимоги, зазначені ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Департамент відмовляє в задоволенні запиту на інформацію, про що заявник повідомляється письмово.

Якщо Департаменту відомо, хто володіє або має володіти запитуваною інформацією, про це повідомляється запитувач, а запит переадресовується відповідній структурі разом із супровідним листом.
___________________________

 

 

 

Назад

 

Децентралізація влади

data


Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
18 Травня 2020 08:32

Які проблеми в галузі житлово-комунального господарства Ви вважаєте найбільш актуальними?